Léto plné krásných chvil s Firmou na zážitky

03.08.2019 16:00:27

Nevíte si rady s výběrem dárku k narozeninám nebo chcete jen tak udělat někomu radost? Darujte online dárkové poukázky od Firmy na zážitky a pomozte Vaším blízkým učinit letošní léto originální.

Daruj online dárkové poukázky

Online dárkové poukázky jsou skvělým tipem na dárek nejen k narozeninám, ale také ke svátku, k promoci nebo pro novomanžele. Dárkové poukázky se také snadno stanou milými dárky pro ženy. Online dárkovými poukázkami můžete dát najevo Vaším nejbližším, jak moc si vážíte jich samotných i času, který spolu trávíte. Dárkové poukázky můžete volit podle vlastního uvážení anebo nechat výběr na obdarované osobě. Koupi dárkových online poukázek lze provést na internetu, takže se nemusíte ochudit v těchto horkých dnech o čas strávený u vody. Během nákupu zadáte požadavek na zaslání poukázky v elektronické podobě a během momentu přijde na e-mail dárkový poukaz na Vaši elektronickou poštu. Služba je klientům k dispozici celý den, takže snadno objevíte na portále Firmy na zážitky dárek těsně před oslavou.

Jakým dárkem potěšit pár?

V nabídkovém katalogu Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/darky-pro-par/ najdete, jak dárky pro jednotlivce, tak pro pár. Letošní léto tak získá zcela nový nádech právě díky originálním zážitkům od společnosti Allegria. Věnovat můžete poukázku na skvostný gurmánský zážitek, wellness nebo adrenalinové momenty. Dárkem pro pár můžete zpestřit oslavu výročí nebo jen tak hodit za hlavu všechny každodenní starosti a užít si nerušeně chvíli vedle sebe. Italský piknik pro dva s lahví Prosecca, královský pobyt pro dva v Hustopečích nebo výlet vyhlídkovým letadlem jsou k tomu jako stvořené. Léto s Firmou na zážitky je plné nezapomenutelných okamžiků a krásných vzpomínek.


Doporučujeme

Krasa.cz

Krasa.cz

Krasa.cz

Krasa.cz

Krasa.cz