Dárek plné krásy pro Vaši partnerku

12.08.2015 20:35:08

Blíží se narozeniny Vaší partnerky a Vy byste jí rád udělal radost nějakým netradičním dárkem? Ačkoliv žádná žena nebude zklamaná z kvalitní kosmetiky a ráda bude sebou nosit v kabelce parfém od Avonu či krém na ruce od Vichy, zvolíte-li dárek v podobě zážitku, bude Vaše partnerka štěstím bez sebe. Dárky pro ženy jsou originální a Vaši ženu rozhodně potěší. Více inspirace najdete také na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/tipy-na-darky/.

Potrpí-li si Vaše partnerka na svou vizáž, pak ji určitě potěšíte dárkem pro ženy v podobě thajské reflexní masáže. Toto asijské umění bylo dříve prováděno výhradně léčiteli v thajských chrámech. Thajské masérky mají jedinečné znalosti o lidském těla a umí velmi dobře uvolnit tělo tak, aby se zbavilo přebytečných nepříjemných zdravotních komplikací. Thajská masáž působí svou silou na tlakové body i šlachy. Umí skvěle uvolnit klouby a zbavit lidské tělo napětí. Také páteř při thajské masáži dosáhne uvolnění. Léčivé účinky a uvolnění sebou přináší také medová masáž, která přispívá k detoxikaci a regeneraci.

V nabídce společnosti Firma na zážitky samozřejmě najdete také bambusovou masáž, aroma masáž i masáž lávovými kameny. Očekáváte-li brzy přírůstek do rodiny, dopřejte Vaší partnerce relaxaci pro těhotné, jejíž součástí je speciální thajská masáž pro těhotné, půlhodinová masáž obličeje, která je skvělým pomocníkem proti migréně i nespavosti. Tipy na dárky od Firmy na zážitky Vás rozhodně nezklamou. Ženy milující adrenalin jistě neodmítnou zážitek v podobě indoor skydiving, tandemového seskoku se záznamem nebo jízdou na vodním skútru. Romantické chvíle ve dvou můžete prožít při plavbě na Baťově kanále.


Doporučujeme

Krasa.cz

Krasa.cz

Krasa.cz

Krasa.cz

Krasa.cz