Kosmetika Lancome

Lancome – kosmetický poklad

Lancome je luxusní značka, obdivovaná všude na světě, která v sobě skrývá nejenom vynikající produkty v péči o pleť, dosahující nejvyšší kvality a nejnovějších profesionálních výzkumů a vývojů, ale také prvotřídní parfémy. Poskytuje tak ženám opravdu to nejlepší z kosmetického odvětví. O přípravcích značky Lancome ženy sní a touží, jsou totiž vyrobeny právě pro ně.

Společnost byla založena roku 1935 Armandem Petitjeanem ve Francii a oslavuje tedy už 75. výročí své existence. Samotný název byl inspirován zřiceninou Le Chateau Lancosme, zatímco růže, které kvetly blízko areálu hradu se staly symbolem Golden Rose. Od roku 1964 je firma ve vlastnictví L´Oreal. Prvních pět vůní, které byly v Bruselu uvedeny na trh, bylo Tendre Nuit, Bocages, Conquete, Kypre a Tropiques. Se značkou Lancome spolupracovalo a spolupracuje mnoho známých a slavných osobností a modelek např. Kate Winslet, Julia Roberts, Uma Thurman, Inés Sarstre Juliette Binoche, Anne Hathaway.

Účinky a péče Lancome

Hydratace – péče o suchou, unavenou a citlivou pleť. Krémy jsou účinné svými mikroživinami, které navracejí pleti potřebnou vlhkost a vláčnost, zanechávají ji po celý den hydratovanou , osvěženou, zářivou a plnou života ( Hydra Intense, Hydra Zen Neurocalm, Nutrix, Bienfait Multi-Vital)

Lifting – zpěvňuje, vypíná a obnovuje kontury pleti, na omlazení a rozjasnění pokožky ( Rénergie Lift Volumetry, Renérgie Morpholift)

Zralá pleť+vrásky - přípravky jsou na potlačení stárnutí pleti a vrásek, dodávají potřebnou vitalitu a starostlivost o zralou pokožku nebo je tvorbu prvních vrásek ( Absolue, Génifigqe, Platinéum, Rénergie)

Cleansers – vysoce čistící o odličující výrobky pro všechny typy pleti, poskytující důkladné zbavení nečistot usazených na pokožce během dne a na odstranění make-upu

Lancome Man - i mužům není jejich vzhled lhostejný, proto právě pro ně vyvinula kosmetika Lancome pečující a ochranné produkty pro každodenní používání, pro všechny věkové kategorie

Krasa.cz

Další značky kosmetiky
Lancome

Doporučujeme

Krasa.cz

Krasa.cz

Krasa.cz

Krasa.cz

Odkazy na partnerské stránky |