Kosmetika La Roche Posay

La Roche Posay – pramen krásy a zdraví

Ve francouzském městečku La Roche – Posay, v oblasti Vienne, vznikly farmaceutické laboratoře i léčebné lázně stejného názvu. Pramení zde totiž jedinečná termální voda těch nejlepších dermatologických vlastností a blahodárných schopností obohacená o selen. Léčebný pramen má už za sebou dlouhou historii, využíval jej už osobní lékař krále Ludvíka XIII. i Napoleon.

Termální voda je mimořádná svým komplexním složením a pomáhá tak pokožce zejména citlivé a podrážděné. Selen totiž zaručuje přirozený účinek proti volným radikálům, chrání buňky před vlivy starnutí a pomáhá při léčbě kožních problémů. Výrobky jsou vytvářeny podle principů vysoké náročnosti a bezpečnosti podle přísných pravidel laboratoří La Roche-Posay. Jsou navrhovány tak, aby pleť nezatěžovaly, působily do hloubky a respektovaly její optimální strukturu, proto je vyloučena jakákoliv alergická rekace či zarudnutí kůže.

La Roche-Posay zahrnuje:

Péče o tělo – suchá až velmi suchá pokožka, citlivá a intolerantní pokožka, velmi suchá a podrážděná (Lipikal) , pigmentové skvrny (Mela-D)

Péče o pleť – citlivá (Hydreane), citlivá intolerantní (Toleriane) + čištění, známky stárnutí (Active, Redermic) + čištění, dehydratovaná (Hydraphase) + čištění, mastná a problematická (Effaclar)

Ochrana před sluncem – na obličej, na tělo, na rty, pro děti (Anthelios)

Krasa.cz

Další značky kosmetiky
La Roche Posay

Doporučujeme

Krasa.cz

Krasa.cz

Krasa.cz

Krasa.cz

Odkazy na partnerské stránky |