Kosmetika Garnier

Garnier – výtažky z přírody

Značka Garnier pracuje výhradně na bázi přírodních výtažků a s osvědčenými přírodními ingrediencemi k dosažení harmonického spojení. Výrobky Garnier zvýrazňují ženskou přirozenost a sebejistotu, které vedou k zesílení vnitřní krásy a zářivosti, protože rozjasněná a vyživená pleť je důkazem toho, že se cítíme lépe a vypadáme ještě líp. Každá žena má moc zazářit!

S rostlinných výtažků Garnier používá hroznový olej, ovocné kyseliny a oleje, extrakt ze zelného čaje a ginga, kofein, avokádový olej, olej z kokosu. Poznejte přírodu, pečujte o sebe a vaše usílí a péče se vám bohatě vrátí.

Péče o pleť - Řada Essentials na trhu nabízí speciální krémy pro všechny typy pleti a odličovací přípravky, které jsou dermatologicky testované a souvisejí s použitím aktivním rostlinných látek, příznivě působící na pleť. Ultralift a Orchid Vital je spíše pro potřeby zralé, unavené pleti s viditelnými známkami stárnutí. Výrobky Pureactive vyhovují pleti se sklonem k akné a ucpávání pórů. Výrobky jsou k dostání v běžných drogeristických a kosmetických prodejnách za velmi výhodné ceny.

Péče o tělo - Zpevňující, hydratační, regenerační i zklidňující přípravky pro hedvábnou a jemnou pokožku i ruce plus krémy proti celulitidě.

Péče o rty - Šikovný pomocník a balzám na suché, rozpraskané rty s ovocnými a rostlinnými základy.

Mineral Deodoranty - Jsou určeny pro ženy i muže, kteří chtějí za všech okolností a v kteroukoliv dobu cítit pouze příjemnou vůni bez známek potu a nepříznivého pachu. Pro radostné a šťastné chvilky vašeho dne.

Vlasová kosmetika - Široké množství druhů vlasových přípravků pro dokonalou péči vlasů i různé stylingové přípravky a barvy na vlasy obohacené o přírodní složky.

Krasa.cz

Další značky kosmetiky
Garnier

Doporučujeme

Krasa.cz

Krasa.cz

Krasa.cz

Krasa.cz

Odkazy na partnerské stránky |