Kosmetika a parfémy Esté Lauder

Estée Lauder – americká pohádka

„Nejkrásnější obličej na světě? Je přece ten Váš“ nebo „Každá žena může být krásná“. Takto se prezentují výroky zakladatelky Estée Lauder narozené roku 1906 v New Yorku. Začínala jako náhodná prodejkyně kosmetiky u svého strýce, později roku 1935 založila firmu Estée Lauder Company. Zákaznice si nejdříve mohly výrobky samy vyzkoušet a až poté zakoupit. Tento obchodní tah jí vynesl do světa kosmetického průmyslu a k stále vzrůstající popularitě.

Paní Lauder velice dbala na výsledek a získávala si své nové klienty drobnými dárky ze své dílny. Se svým manželem navrhli novinku Youth Dew, která je spojením oleje do koupele s parfémem. Výrobek se prodával bleskovým způsobem na 150 miliónů kusů. Roku 2004 Estée Lauder umírá ve věku 97 let a renomovaná kosmetická společnost je zachována v rodině pod vedením vnuka Williama P. Laudera. V časopise Time byla Estée Lauder umístěna na 20. místě jako největší business génius 20. století. Nejoblíbenější parfémem se stal Estée Lauder Pleasures.

Dekorativní kosmetika

Luxusní kategorie, ze které si může vybrat každá žena, která si chce dopřát jen to nejlepší. Nebuďte spokojena s maličkostmi, chtějte více a Estée Lauder Vám více poskytne.

Přípravky podle Esté Lauder

Resilience Lift Extreme, Daywear Plus, Re-Nutriv, Time Zone – pro pleť s prvními vráskami středního věku a při projevech stárnutí, určená pro suchý typ pleti, aktivně bojuje proti škodlivým vlivům, vypínají a navracejí mladý vzhled a svěžest

Advanced Repair - zlepšuje poškozenost pokožky a chrání před volnými radikály, regenerační a posilující účinky

Hydra Complete, Hydratonist – poskytují hloubkouvou výživu a hydrataci, revitalizující a jemný výsledek

Cleansers – pro všechny typy pleti k odlíčení a vyčištění

Krasa.cz

Další značky kosmetiky
Estée Lauder

Doporučujeme

Krasa.cz

Krasa.cz

Krasa.cz

Krasa.cz

Odkazy na partnerské stránky |