Kosmetika Cannaderm

Cannaderm – léčivé konopí

Česká kosmetická značka Cannaderm Pharma-derm s. r. o. byla založena roku 2002 a jako první v ČR využívá léčivé účinky konopného oleje v kosmetickém, potravinářském průmyslu a doplňků stravy. Všechny výrobky jsou vyráběny výhradně v ČR podle originálních receptur a odpovídají stanoveným standardům a platným normám pro výrobu kosmetiky s certifikací EU.

Ke zpracování se využívá bio konopného semínka z odrůd konopí, které neobsahuje žádné návykové látky (THC). Cannaderm používá pouze 100% přírodní konzervační látky s ochrannými UV filtry a dalšími cennými rostlinnými výtažky, které jsou dermatoligicky testované. Cílem společnosti je také změnit veřejně negativní názor a všeobecný pohled lidí na konopí. Na produktech je znázorněna pečet léčebné kvality a jeho příznivého účinku na zdraví. Především jsou doporučovány pro kožní nemoci a ošetřující regeneci pro suchou a citlivou pokožku.

Speciální přípravky Cannaderm:

Cannadent – péče o zuby, dásně, rty, preventivně ošetřuje a dezinfikuje zubní sklovinu a chrání ústní dutinu a jazyk. Používá se také při tvorbě oparů, zánětů, aftů atd.

Atopos – je řada určená pro problémy se suchou, svědivou, atopickou pokožkou. Látky účinkují na regeneraci kožních buněk a obnovují pH hydratační rovnováhu.

Capillus – péče o pokožku hlavy s kožními nedokonalostmi – lupy, podráždění, zarudnutí nebo předčasné padání vlasů

Natura – pleťová a tělová kosmetika pro každodenní péči o pleť, zejména pro citlivou pokožku

Cannasol – přípravky na škodlivé sluneční záření a pro ochranu pokožky

Aknea – celodenní ošetřující výrobky pro pleť se sklony k akné, působí protizánětlivě, desinfikují a zklidňují zarudlá místa

Robátko – tělová i vlasová kosmetika určená pro děti nebo miminka, neobsahují syntetická barviva, parfémy ani konzervační látky, pečuje o jemnou a zdravou pokožku

Krasa.cz

Další značky kosmetiky
Cannaderm

Doporučujeme

Krasa.cz

Krasa.cz

Krasa.cz

Krasa.cz

Odkazy na partnerské stránky |